ondras18

Jak zjistit heslo od winraru?

Stáhnul jsem si jednu hru, byla ve winraru, chtěl jsem jí extrahovat, a napsalo to, že to chce heslo. Byl tam přiložený odkaz, kde to heslo prý je, ale nějak to nejde stáhnout… Tak jestli to heslo nejde nějak zjistit. Děkuji moc

Odpovědi
Michal Kole

Existují na to programy, které vykousnou část kódu z archivu, kde je heslo uloženo a pak obsahuje generátor hsel slovník plus „generátor náhodných písmen, čísel“ a pak to vygenrované heslo zakóduje a kód porovná s kódem v archivu

dej extractor password rar archive či password generator, do google

Otázka legality nechám na tobě

baghira

Měl jsem podobnou potřebu, a narozdíl od jiných komprimačních programů na winrar nefungovalo nic než brute force, což při délce hesla nad nějakých 5 znaků nemá časově přijatelné řešení. Jednodušší bude pohledat a stáhnout tu hru jinde.