eskimot

Jak zjistit doplňující informace k exekucím?

Vím, že je na mě vypsaná exekuce. Nedorazilo mi ale žádné upozornění od exekutora a tedy nevím kdo na mě exekuci vydal, ani na jakou je to sumu. Lze tyto informace nějak dohledat?

Odpovědi
preteq

Lze si zajít na okresní soud, kam dlužník patří podle místa trvalého bydliště a tam by měl úředník v systému zjistit všechny dostupné údaje

Nebo lze použít službu www.kontrolae­xekuce.cz vypisující informace přímo z CEE (Centrální registr exekucí)

JájsemRaibek

Požádat o vydání seznamu vedených exekucí tzv. exekuční soud, kterým je soud nižší instance (většinou okresní soud) místně příslušný tvému trvalému bydlišti. Ten totiž rozhoduje nařízení exekuce a o určení exekutora.