Jak zjistit cookies v PC

Je nějaký soft který by vyjel log kolik je v pc skrytých cookies a ostatního smazatelného neřádu aby se to dalo ručně smazat? Používám ccleaner,čistím a formátuji disky ale stále se mě zdá že se tam něco skrývá

Nejlepší odpověď
anonym

Cookies Je běžně používaný nástroj webových aplikací. Ukládají si zde jednoduché stavove informace … i presto že z nich máte zjevně strach nebezpecne nejsou a jejich vypnutím si dobrovolně zmrzačíte většinu webů, Je to stejná hloupost jako vypínání javascriptu
Doplňuji:
Pokud chcete vypínat skutečně nebezpecne technologie vašeho prohlížeče pak vypněte ActiveX … to Je technologie skutečně nebezpečná a navíc zcela zbytečná. ale pokud podlehne panice a budete vypínat i ty užitečné (javascript, cookies, aspol…) tak se za chvíli na webu ani nepohnete

Další odpovědi
anonym

Maximálně zůstávají cookies od Adobe, přehrávačů. Běžte na C:\Users\uživa­telské jméno\AppData\Ro­aming\Macrome­dia

a tam je jich plno jako hub. Nastavit neukládání můžete na stránce http://www.ma­cromedia.com/sup­port/documenta­tion/cz/flashp­layer/help/set­tings_manager­.html jinak neukládání cookies nebo mazání potřebných cookies k normálnímu brouzdání + přihlašování je nesmysl. Mažte jen ty které začínají na „ad“ (reklamní) a které nemají s navštívenou stránkou nic společného. Naopak k přihlášení k účtům a nastavení a pomůckám je výhodné je uchovávat.
Nebojte se cookies.

Zdroj: http://www.ma­cromedia.com/sup­port/documenta­tion/cz/flashp­layer/help/set­tings_manager­.html

Michal Kole

nastavte prohlížeč, aby cookies neukládal.