Tomy75

Jak zjistit adresu trvalého bydliště – znám telefon, mail, jméno, město – samozřejmě mu nemůžu napsat, zavolat:-)

Nejlepší odpověď
Deli

Zkus zadat jméno, nebo telefon do Googlu.

Další odpovědi
Děda Louda

Znáš-li telefon, mail, samozřejmě zavolat či napsat mu můžeš. Adresu trvalého bydliště získáš nejlépe dotazem.

Funna

to by asi ten, co mu nemůžeš napsat, zavolat, nebyl rád kdyby ses mu najednou zjevil přede dveřmi domu…

Hlada

Zkuste telefonní seznam pevných linek, Živnostenský rejstřík nebo Obchodní rejstřík.

marci1

Jestli mu/jí/ nemůžete napsat, zavolat, pak si asi ta osoba nepřeje, abyste ji kontaktoval v místě bydliště.

pusinka50

Tady do linku napiš, co hledáš, tedy jméno hledané osoby a město, ve kterém bydlí, pak podle čísla telefonu zjistíš bydliště:

http://seznam­.1188.cz/