procsy122

Jak zjistím, že je na čase vyhodit lak

Vím, že kosmetické přípravky mají nějakou trvanlivost a zrovna přerovnávám laky vím že časem bývají hustější nebo řidší ale u některých to není nějak viditelné jak poznám že už je na vyhození.

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím,že to je poznat na první pohled,jakmile lak ztratí původní konzistenci a zhoustne tak,že ulpí na štětečku a nesteče,tak je na vyhození.Některé laky třeba se rozdělí na dvě složky,že ta vrstva nahoře vypadá jako olej-taky vyhodit.Ale pokud lak zhoustne,a nechcete ho vyhodit,protože ho máte v oblibě,tak je možné koupit rozřeďovač laků na nehty,stojí(nebo stál) kolem 50,–kč a měl by se dát koupit v menších drogeriích-zeptat se.Rozhodně ale do laku nelít odlakovač,jak někteří dělají,tím se lak úplně znehodnotí.

Další odpovědi
Hlada

Já používám už víc než dvacet let perleťový lak na nehty k zajišťování a pečetění šroubů. Když zhoustne, přidám několik kapek ředidla C6000. Podle mého má neomezenou trvanlivost. Pochopitelně nesmí vyschnout.

casey

asi jedine podle vune. Nebude-li uz ta spravna, puvodni, tak vyhodit. Jinak bych to neresil.

hanulka11

Myslíš asi laky na nehty, já ho prostě vyhodím jakmile mě omrzí.
Hlavně když se s ním lakuješ a pěkně se ti neslejvá, zůstavájí tahy po štětečku …to už je na vyhození