Avatar uživatele
procsy122

Jak zjistím, že je na čase vyhodit lak

Vím, že kosmetické přípravky mají nějakou trvanlivost a zrovna přerovnávám laky vím že časem bývají hustější nebo řidší ale u některých to není nějak viditelné jak poznám že už je na vyhození.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11 před 4658 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Myslím,že to je poznat na první pohled,jakmile lak ztratí původní konzistenci a zhoustne tak,že ulpí na štětečku a nesteče,tak je na vyhození.Některé laky třeba se rozdělí na dvě složky,že ta vrstva nahoře vypadá jako olej-taky vyhodit.Ale pokud lak zhoustne,a nechcete ho vyhodit,protože ho máte v oblibě,tak je možné koupit rozřeďovač laků na nehty,stojí(nebo stál) kolem 50,–kč a měl by se dát koupit v menších drogeriích-zeptat se.Rozhodně ale do laku nelít odlakovač,jak někteří dělají,tím se lak úplně znehodnotí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Já používám už víc než dvacet let perleťový lak na nehty k zajišťování a pečetění šroubů. Když zhoustne, přidám několik kapek ředidla C6000. Podle mého má neomezenou trvanlivost. Pochopitelně nesmí vyschnout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

asi jedine podle vune. Nebude-li uz ta spravna, puvodni, tak vyhodit. Jinak bych to neresil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Myslíš asi laky na nehty, já ho prostě vyhodím jakmile mě omrzí.
Hlavně když se s ním lakuješ a pěkně se ti neslejvá, zůstavájí tahy po štětečku …to už je na vyhození

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek