Jak zjistím, že je na čase vyhodit lak

Vím, že kosmetické přípravky mají nějakou trvanlivost a zrovna přerovnávám laky vím že časem bývají hustější nebo řidší ale u některých to není nějak viditelné jak poznám že už je na vyhození.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím,že to je poznat na první pohled,jakmile lak ztratí původní konzistenci a zhoustne tak,že ulpí na štětečku a nesteče,tak je na vyhození.Některé laky třeba se rozdělí na dvě složky,že ta vrstva nahoře vypadá jako olej-taky vyhodit.Ale pokud lak zhoustne,a nechcete ho vyhodit,protože ho máte v oblibě,tak je možné koupit rozřeďovač laků na nehty,stojí(nebo stál) kolem 50,-kč a měl by se dát koupit v menších drogeriích-zeptat se.Rozhodně ale do laku nelít odlakovač,jak někteří dělají,tím se lak úplně znehodnotí.

Další odpovědi:

Zlatý

Já používám už víc než dvacet let perleťový lak na nehty k zajišťování a pečetění šroubů. Když zhoustne, přidám několik kapek ředidla C6000. Podle mého má neomezenou trvanlivost. Pochopitelně nesmí vyschnout.

Bronzový

asi jedine podle vune. Nebude-li uz ta spravna, puvodni, tak vyhodit. Jinak bych to neresil.

Zlatý

Myslíš asi laky na nehty, já ho prostě vyhodím jakmile mě omrzí.
Hlavně když se s ním lakuješ a pěkně se ti neslejvá, zůstavájí tahy po štětečku ...to už je na vyhození

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.