eradaur

Jak zjistím, zda mám originální XP?

poradíte mně jak zjistím, zda mám originální XP? Nejsem velkým přítelem s PC a používám ho převážně k čtení denního tisku a vstupu na sportovní přenosy, event. pro tiskárnu. Díky
Doplňuji:
Díky moc za odpověď! Jen mám obavy, aby v případě ilegální kopie…to nemohu v žádném případě zaručit, neodešel počítač nebo se pravidelně neobjevoval text, že jsem uživatel nelegální kopie. Počítač, který jsem před dvěma lety koupil v dobré víře, že je vše OK, byl zkopírovaný! Ještě jednou dík!

Nejlepší odpověď
kenyrts

stáhni si tento prográmek a hned uvidíš:
Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool,
vyber si třeba tady:on se ti dříve nebo později formou aktualizace bude tento program chtít nainstalovat,tak bacha!!!!!!!!

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ­_csCZ301CZ293&q=Mi­crosoft+Genui­ne+Advantage+Di­agnostic+Tool