jak zjistim, zda byl na mem profilu FB z meho PC prihalseny nekdo v dobe,kdy jsem vpraci a na FB nemjsem?

Doplňuji:
2honza19hk: tak neni mi 15 a vim,jak pouzivat PC, heslanikomu nesdeluji, PC si je nepamatuje a mamjepokazde slozena z velkych a malych pismen,cislic a diakritickych znamenek, vim, ze heslo do FB se da pomerne snadno hacknout

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pokud tvým jménem nic nenapíše, nekomentuje, nesdílí tak asi těžko.
A jak myslíš přihlásí na tvůj profil? Doporučuji nezapamatovávat hesla a pokaždé jej vyplnit. Pak se tam nedostane.

Další odpovědi:

Stříbrný

tak nedávej nikomu svoje přihlašovací údaje a při každém odejití se odhlaš.Vhodné je aby si počítač nepamatoval hesla.Pak ti tam nikdo nevleze.
Doplňuji:
v tom případě ti tam nemůže nokdo lézt. Nicméně skichtokniha je samej podvodník.

Bronzový

můžeš se obrátit na technickou podporu, že máš podezření, že tvůj účet byl pod útokem. z adres IP by mohli být teoretický schopný říct, jestli tvůj profyl nenavštěvuje pravidelně nějaký stalker...
v případě narušení soukromí, to může řešit i policie.

Zlatý

Pokud na Facebooku nemáte nastaveno zapnuté rozpoznávání zařízení a eventuelně i ohlašování emailem když se někdo připojí na Váš účet z jiného počítače (tím někdo můžete být i Vy samozřejmě).
Vše najdete v Nastavení účtu, v levém menu Zabezpečení.

Nicméně takové obavy bych neměl, pokud opravdu nejde do tuhýho - na Facebooku sdílíte s ostatními uživateli řadu údajů stejně.

Diskuze k otázce

irmuška irma

hesla si nezapamatovavam, mam celkem silne heslo slozene z velkych a malych pismen, diakritickych znamenek a cislic, jde mi o to, zda se v historii pc da zjistit, zda se nekdo mym jmenem prihlasil na muj profil....

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.