Kanoli

Jak zjistím výsledek správního řízení

Po autonehodě nechtěla ani jedna strana uznat vinu, policie to poslala na magistrát a vzníká správní řízení, trvalo to cca 9 měsíců, konečný verdikt mi přišel poštou. Obsahuje slova /1. strana je vina, ale zároveň i /2. strana je vina. Mám to chápat jako 50/50? Předem děkuji za odpověď…

Odpovědi
badisko

ze kazdy z vas se dopustil nejakeho prestupku …tak naprikalad …jeden nemel zapnuta svetla a druhy nedal prednost …protoze se to neda z vaseho liceni poznat …no a zjistit tak treba co na radnici u prestupkove komise ..nebo na policii ..popripade na soude…
Doplňuji:
takze oba nesete svuj dil viny

cukrar

Kanoli,
bez spisového materiálu nelze posoudit Váš případ. Vy jste nebyla u správního řízení?
Podle Vašeho sdělení úřad stanovil, že vina je na obou stranách stejným dílem..