LenkaH.

Jak zjistím v katastru nemovitostí, že majitel bytu vlastní ještě další nemovitost?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Bohužel jen v placených službách. Zdarma se dají zjistit nemovitosti evidované na jednom listu vlastnictví tzn. v rámci jednoho katastrálního území. Tedy pokud má někdo dům a o kus dál ještě pole, tak je to na jednom LV a z bezplatných nahlížecích služeb se to zjistí přes Seznam nemovitostí na LV. Byty se ale kvůli vazbám na domy evidují zvlášť, takže další nemovitosti by měl na jiných LV …