Hanka=))

Jak zjistím, v čem je chyba, pokud mi ntb nenačítá usb ani sd karty??

Dobrý den, potřebovala bych poradit… Ntb (acer, one D270) mi nenačítá sd kartu, ani připojení USB kabelem k mobilnímu telefonu nebo foťáku… čtečka je nová,ale nenajde mi to ani tu starou… Jediný, co mi ntb správně vyhledá, je fleška. Nevíme,co s tím? Předem děkuji..

Odpovědi
Dochy

To vypadá na ovladače k USB, ev. k té čtečce. Dost možná je nainstalováno něco, co se tváří, že je tím správným ovladačem pro dané zařízení a tím windowsi nenechá říct si o správný ovladač.

S mobilem může být ještě problém pokud mu přepneš jak se má chovat na USB. Obvyke kromě mass storage (chová se jako fleška) může být přepnut do módu pro práci s kontakty či do debug módu pro vývojáře.

NikkiHeat

Též mi to dělá, přeinstaluju ovladač a dobrý......