Jak zjistím tel.c.sim karty t-mobil,když na kartě nemam kredit?

Nějakou dobu jsem již tuto sim kartu od t-mobile nepoužívala, a tak ani nepamatuji na to, kam jsem si zapsala tel.c. Nyní tuto kartu potřebuji používat a nevím kde a jak zjistit její tel.č. Když na sim kartě nemám ani kredit.Prosím, pokud by jste někdo věděl a mohl mi pomoct, napište mi.Moc děkuji všem.

Odpovědi
vmveronika

Staci zavolat operatorovi, je to zdarma a on vam sdeli cislo z ktereho volate