beer

Jak zjistím svoje heslo ICQ?Přihl. jde automaticky, tedy žádné tečky k rozluštění a správce h.jsem blbec neinstaloval.

Doplňuji:
M.Kole díky za tipy! Heslo zatím měnit nechci, taxe v tom PC hrabu jak ten študák v … a už su z teho magor ) Třeba heslo eště někde najdu, to jediný bylo na papírku – dobrej nápad, že? )))

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zde je zapomenuté heslo https://www.ic­q.com/passwor­d/cz

nebo ze serveru stahu, slunecnice nějaký program na hledání hesel v PC.

Osobně nemám žádný vyzkoušený.

Další odpovědi
arygnoc

ono to asi není moc originální, ale zkusím poradit:

všechna hesla mám odložena na servru (v txt souboru).
používám asi (přesně) 3 hesla, která prostě vyskouším a jedno zabere (jedno je jenom písmena, druhé jenom číslice, třetí kombinace čísel a písmen, protože každá stránka vyžaduje něco jiného).
Akurát internetbanking ze mně šílí, protože už asi 2 roky po mně chce, abych si změnil heslo, což ignoruji (protože bych ho úspěšně zapomněl).