vivatis

Jak zjistim své seriové číslo a CD klíč?

Doplňuji:
PC hry

Nejlepší odpověď
štamgast

Od čeho? Antiviru? PC hry? Od Windowsu? Upřesni.

Další odpovědi
IK

výukové programy bývají zabezpečené sériovým číslem a klíčem.
číslo bývá natištěné na CD, krabičce nebo v manuále.
Klíč dostaneš po registraci, nebo po zaplacení a zadáváš ho do nainstalovaného programu aby se spustil.

anonym

Tvoje sériové číslo se dá zjistit v porodnici, kde Tě rodili, popř, na matrice. Nebo řekni mamce, jestli to ještě nezapomněla! :D

player242

Tady znás děláš hlupáky. :( U každé hry máš na CD nebo v přiloženém manuálu nebo lístku. Ty jsi si ji nejspíš stáhl a stím sem nechoď…

RomanP

Na obalu toho CD popřípadě v sádce CD