Jak zjistím ODKAZ na můj profil na FAcebooku ???

Doplňuji:
Myslím jako že do nějaké diskuze chci napst aby si mě přidali a potřebuji odkaz něco jako www.facebook.com/… nebo tak nějak Podobně :-P

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kliknete si na nahore na profil - a pokud jste si nastavil nejakou prezdivku, tak se mrknete do adresy, mel byste ji tam mit. (Nastavite to v Ucet/Nastaveni uctu - uzivatelske jmeno.)

edit.: a udelal jste to, co jsem vam rekl? Nastavte si v uzivatelske jmeno - a pak na nej muzete davat v klidu odkazy: http://www.facebook.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Chudst ti to ale vysvětlil správně :)

Takhle: adresu tvýho profilu (odkaz na tvůj profil) získáš úplně jednoduše: přihlaš se do svýho FB účtu a vlevo, jak máš svůj avatar, klikni na svoje jméno. Tím se dostaneš na obrazovku (stránku) se svým profilem. Zkopíruj tam URL adresu - a to je vlastně adresa tvýho profilu.
Všimni si, že na konci je jakási změť čísel (tvoje ID). Kdybys chtěl, aby tam místo toho bylo třeba tvoje jméno nebo nějaká přezdívka, řiď se chudstovým návodem. V nastavení účtu si zvol nějaký uživatelský jméno - a to se potom objeví na konci adresy tvýho profilu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.