Peter Kus

Jak zjistím nejlevnější povinné ručení?

Nejlepší odpověď
cukrar

vyjednáváním a Vaší snahou..
Oskenujete techničák, obešlete všechny pojištovny. Porovnáte ve srovnavačích, ale opatrně na umělé rovnání. Pak v dalším kole vyjednávání o další slevě.
Plnění Vás nezajímá, to je na jiných.

Další odpovědi
Klaproth

Kalkulaček a srovnávačů sazeb povinného ručení je plný internet. Napiš si do svého oblíbeného vyhledávače „povinné ručení srovnání cen 2016“ a študuj.

Kepler

http://www.epo­jisteni.cz/po­vinne-ruceni/?pid=782&­utm_medium=cpc&ut­m_source=sklik&ut­m_campaign=AP-S05_001&utm_con­tent=2min&sts=ok

Ale varuji – plnění pojistných událostí bývá dost mizerné!

mosoj

Zvedneš zadek a pár pojišťoven obejdeš.
Není nic horšího než nějaké kalkulačky. Uzavření pojištění přímo na pojišťovně je nejlevnější a nemá tak velkou tendenci po roce zdražovat. Oni ti zprostředkovatelé to zadarmo nedělají.

Tereza1985

Mně osobně se nejvíce osvědčil srovnávač povinného ručení http://www.srov­navacpovinneho­ruceni.com/
Vždycky přes něj najdu nejlevnější povinné ručení a každý rok na tom ušetřím dost peněz 🙂
Papa Terka