roxy52

Jak zjistím na tom novém Ulozto.cz,o čem třeba ten film je ?

Jsem tam tedˇ po dlouhé době a mám v tom tak trochu guláš.Dřív to bylo lepší.
Doplňuji:
Pro Panenku-mě se to tam právě neukazuje.Vždycky se tam ukáže jenom ta úvodní fotka toho filmu.Ach jo.

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Jestli chceš zjistit o čem daný film je, tak doporučuji tenhle web, jsou tam všechny filmy.

Zdroj: www.csfd.cz

Další odpovědi
panenka

Najedeš si na uložto.cz zadáš do kolonky název filmu po chvílce ti vyjede seznám ten co má nejvíce hvězdiček je kvalitně nahraný klikni pod obrázkem filmu na ten název a po kliknutí se ti už ukáže o čem ten film je.
Doplňuji:
Hrozně ráda bych ti roxy pomohla ale nedovoluješ být kontaktována .Musely bychom se nějak spolu spojit abych ti pomohla kdyžtak mě napiš přes odpovědi a já se ti pokusím pomoci.

suaeda

Jenom doplním předešlé informace.Další zdroje informací o filmech, hercích ad. získávám na
webu
www.fdb.cz, www.csfd.cz (česky), nebo na www.imdb.com (anglicky)

Zdroj: www.csfd.cz