Kelt

Jak zjistím majitele účtu.?

Na inkasu jsem našel jednu položku pro UPC ,je tam částka nějaká čísla- účet, smlouvu nemám .Na poště mi neřekli, kdo to je a já bych chtěl se s majitelem spojit zjistit podrobnosti a dohodnout se na zrušení. Poradíte nějaký kontakt mail, telefon?Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Majitele účtu (podle jeho čísla) legálně nezjistíš.

Pokud jde ale o účet UPC, použij některý z kontaktů – http://www.up­c.cz/pece-o-zakazniky/kontakt/
😉

Další odpovědi
ReHu

Pokud ti je položka stržena z účtu, musel jsi dát svolení.
Tak bys měl vědět vo co go.