sofi

Jak zjistím, komu patří určité telefonní číslo?

Byla mně zaslána zpráva, že mě děkují za zaslání smluv ohledně RWE a ČEZ. Já jsem žádnou smlouvu neposílala. Když jsem odepsala na to uvedené číslo, které tu zprávu odeslalo, tak mě přišlo, že nebyla zpracována, že to uvedené číslo není určeno pro příjem zpráv. Jedná se o číslo začínající 720. Na koho se mám v tomto směru obrátit?

Odpovědi
Honzucha

Možná to byl omyl. Já bych si toho nevšímal.
Jinač předvolby operátorů jsou tyto:
http://www.mob­nito.estranky­.cz/stranka/pred­volby_ceskych_o­peratoru

rybíz

Předvolby českých operátorů: Vodafone, O2 a T-Mobile

Pokud voláte z ciziny, je třeba před každé číslo přidat ještě národní předvolbu +420 .
Vodafone O2 T-Mobile
608 601 603
774 602 604
775 606 605
776 607 730
777 720 731
721 732
722 733
723 734
724 735
725 736
726 737
727 738
728 739

iceT

Taky to muze byt cislo,kteremu se rika uzamcena skupina nebo tak nejak,to v praxi znamena,ze to cislo Vam sms posle,ale neprijme Vasi sms,a myslim,ze ani hovor.
Aspon ja to mam tak u pausalu,jednou me upozornili,ze mam po splatnosti,a kdyz jsem odepsala,prislo me zpatky to same.

telefon

Umím zjistit skrytá čísla které Vám volala, případně zjistit majitele tel. čísla. V případě zájmu: telefonnicisla@gmail.com