Kotule

jak zjistím, kolik mě stojí normální hovor (bez jekéhokoliv tarifu, slevy atd.) u t-mobile?

Nejlepší odpověď
Mapel

Proč se raději nezeptáš operátora na bezplatné lince? Ten ti odpoví kvalifikovaně a hlavně aktuálně.

Další odpovědi
Bedy

Vždycky nějaký tarif musíte mít – tarif udává ceny za konkrétní položky.
Úplně základní tarif je Twist Začínám. Ten je bez jakýchkoliv výhod, slev, apod.
Minuta volání stojí 6,90Kč a 1 SMS stojí 2,60Kč.

Jinak předplacenky, co T-Mobile prodává, tak tma jsou ještě na výběr tarify Twist Posílám (tam máte stejné ceny, jen pokud pošlete 5 SMSek do sítě T-mobile, tak další SMS do sítě T-mobile máte do konce dne zdarma). Obdobně je na tom tarif Twist Povídám, tam jen to je s voláním – po 5. minutě do sítě T-Mobile máte volání do sítě T-mobile do konce dne zdarma.

terry

Jak to myslíš, normální hovor, bez jakéhokoliv tarifu?
Myslíš na předplacenou kartu? To je ten normální hovor?
A jak dlouhý ten normální hovor má být? Myslíš cenu za 1 minutu? Za 1. minutu? ve všední den?

zzzzz

Zavoláš na 4603, necháš se spojit s operátorem, nebo využiješ automatu.