barnajka

Jak zjistím, kdo si mě tu odebral z následovníků?

Věc se má tak: měla jsem následovníky 3 (a ani vlastně netuším koho, poněvadž vědomě jsem odsouhlasila jen jedno následovnictví?!)…a najednou frrrnk, jeden mi ulít a mě by zajímalo, kam si mám v profilu kliknout, abych se o jeho totožnosti zpětně dozvěděla něco víc. Jde to?
S ‚novým‘ vzhledem a funkcemi Odpovědí jsem se pořád ještě úplně nesžila, chodím sem jen odpovídat a ptát se, občas zachatovat do diskuze…ale kde tu co najdu a jak co (ne)funguje, v tom pořád ještě dost plavu. Koukala jsem do lišty; tam na téma ‚následovnictví‘ bylo samozřejmě kvantum odkazů, ale tohle jsem tam nenašla (tak kdyžtak pardon, jestli jsem koukala blbě :))

Za odpovědi díky, palce kdyžtak rozdám zítra ;)

Nejlepší odpověď
bolak

Já si toho všim taky, pravidelně ti totiž lezu do profilu, většinou tak 1× týdně případně 15× za den, někdy jenom tak sedím u tvého otevřeného profilu a mačkám od rána do veřera ef pětku. A právě při jednom takovém efpětkování se to stalo, udělám click, click a najednou koukám..„tývole!!! měla tam tři a teď tam má dvojku!!“ uplně mě to vyděsilo. „Co je to za čáry..“ říkám si. Třikrát sem si pro jistotu promnul oči ale marně, číslo zůstalo stejné. Nejhorší den mého života!

Dá se to zjistit né jak říká manon (vona jde jen po bodech :D) ale tak že porovnáš kartu „následovníci“ se zprávami v intimní poště. Totiž pokaždé když si tě někdo přidá do následovníků, tak ti to dá echo. Automaticky je ti odeslána zpráva „Máte nového následovníka“. Ty tam budeš mít takové zprávy tři. Ty pak stačí jenom rozkliknout, přečíst jméno uživatele který si tě přidal (budou nečekaně opět tři) a pak porovnat se současnejma následovníkama. Najedeš do profilu>kontak­ty>následovní­ci a který to jméno ti tam bude chybět, tak ten to byl!!

Jinak ale, já bych se v tom raději nešťoural, mohla bys přijít o iluze. Je evidentní že to musel bejt nějakej blbeček a tím bych to prostě uzavřel.

Další odpovědi
anonym

Hojky, já to nebyl, tak nevím. Ani nevím co to vlastně znamená. Mimochodem jsem myslel, že u toho panáčka-kontakty, pokud si tam někoho dám, tak uvidím kolik jich tady je (něco jako na FB), ale je to furt prázdné, tak nevím.

manon

Myslím, že bys na to mohla přijít porovnáním složky kontakty a následovníci. V kontaktech by měl být (protože Tě podle mne musel kontaktovat a tys mu třeba i nevědomky tu žádost o přidání do kontaktů schválila) a v následovnících už nebude. Ale nejsem si tím jistá. Zkus se podívat.

briketka10

já mám zas někoho jen v kontaktech a někoho jen v následovnících :D

manon

bolak: Si koleduješ!!! :) Máš štěstí, že jsem dnes mlčenlivě naladěná. A taky mírumilovně. Jen díky tomu Ti nejdu po krku, ale jen po bodech :)

bolak

cuketka10: to je úplně normální, v následovnících máš ty, kteří si přidali tebe a v kontaktech zas ty které sis přidala ty… kapeš to? :)

manon

To je divné. Já mám v následovnících jen ty, kterým jsem potvrdila jejich žádost o kontakt. Mažeš si poštu? Nebo máš i starou došlou uloženou? Pokud máš i starou, tam bys mohla v přijatých zprávách zjistit, kdo žádal a dnes už ho v následovnících nemáš – v odeslané poště bys našla i svoje odpovědi na ty žádosti. Ale nevím, jak stará pošta se uchovává. Mrkni tam.

manon

Ještě mne napadá taková možnost – teoreticky kdybych měla někoho v následovnících a byl by mu zrušen účet? Nebo by byl zablokovaný? Měla bych tam pak anonyma nebo nikoho? Snížil by se mi počet následovníků? Nevíte?

annas

Ad barnajka. Zjistil to i bolak a už se ptal. Nikdo se nepřiznal. Třeba se teď někdo ozve.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-si-dovolil-odebrat-si-barnajku-z-nasledovniku-priznejte-se-nicemove