jak zjistim kdo mi volal jako skryte cislo? jde to?

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zjistit-skryte-cislo-na-mobilu-dekuji

Další odpovědi
bolak

Nezjistíš, ale pokud už znova nezavolá, zřejmě to nebylo nic důležitého.

Ani pokud by ti skryté číslo volalo pořád dokola, operátor nemá právo prozradit číslo volajícího. Jediná možnost tedy je řešit to u PČR a v případě že by obtěžoval pouze v noci, tam třeba nechat hlasovou schránku.

lexx

Ignorovat, nepřijímat. Tohle jsou móresy policajtů a některých úřadů, také vyděračů – mafiánů. stejná pakáž.