hawranek

Jak zjistím, kde jsou benzínky?

Do seminárky potřebuji udělat itinerář- a vzhledem k tomu, že „jedem“ do Anglie, potřebuju někde dvakrát zastavit- jak zjistím, kde jsou po cestě benzínky, aby si lidi mohli dojít na záchod a něco si koupit? PS.- ne nestydím se za benzínky. my když jsme jeli do Anglie, tak jsme taky dvakrát v noci stavěli u benzínky

Nejlepší odpověď
Pájo

Seznam čerpaček (LPG) dle země.. Vyhledávání zde:
http://www.vi­mevic.cz/infor­mace/auto/ben­zinky.php
Konkrétně Velká Británie zde:
http://www.dkv-euroservice.com/ir­j/go/km/docs/do­cuments/Public%20Do­cuments/NDI%20Do­cuments/pdf/DKV_G­rossbritannien­.pdf

Další odpovědi
Ella

Nechápu co jste tím „PS“ myslela, ale každopádně já bych to udělala takhle – šla bych na google mapy, zadala trasu od místa kde vyjedete až třeba do Calais (můžete si zadat i průjezdná místa, aby vám to vyhledalo trasu podle vás, ale i bez toho to navrhne alternativy), pak bych najela na „Doprava“ → „Čerpací stanice“ a jela bych podél trasy nebo to nějak časově rozvrhla a našla bych si benzínky podle toho. Je tam celý název a i adresa, takže přesné údaje nejsou problém. Díky přiblížení si je můžete prohlédnout docela dobře, hlavně ty velké s parkovištěm pro kamiony mají restaurace nebo rychlé občerstvení určitě. Pokud pojedete přes kanál lodí, tak na lodi se můžete volně pohybovat, záchody jsou tam určitě a jídlo také, když tam jsou stánky se suvenýry :) a pokud vlakem, tak tam sice vevnitř nic není, ale před nástupem jsme my čekali venku u busu a tam byly alespoň ty záchody. V Anglii jsme pak stavěli ještě jednou u Oxfordu.