petra.zajico

Jak zjistím dle čísla na jízdence jméno řidiče autobusu?

Zdravím všechny, mohl by mi prosím někdo pomoct, poradit ? Jezdím každou neděli autobusem do HK společnosti Arriva Východní Čechy jezdí tu řidič opravdu sympaťák, jenže na jízdence je napsané pouze jeho číslo a na Arrivě mi řekli, že takové informace nessdělují za žádných okolností. Mohl by mi někdo pomoci s nalezením nějakých informací o panu řidiči? Děkuji za každou odpověď :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Dopravce ti to, zcela logicky, nesdělí. Dej na radu Jugara a oslov ho příští neděli sama. Nebo si počkej, až pojede někdo jiný a zeptej se, třeba bude kolega ukecaný a prozradí.

Další odpovědi
anonym

Další neděli bych pana sympaťáka na vašem místě oslovil.

lexx

aaa ! tak Ty jedeš po šoférovi, hezky…půjč si někde policejní uniformu, prostě ho stopni a legitimuj

jo, láska překonává všechny překážky, to jednou jsem předstíral zdravotní obtíže
abych se dostal do ordinace k hezké doktorce enemže doba je kapitalistická, byli jsme rozdílná společenská kasta (vrstva) tak nebylo z toho nic…

Alesh

No, tak buďto jako za starých časů ho oslovíš nějakou formou na přímo. Buďto úplně na přímo, tj. vybalíš na něj něco ve smyslu, jestli by nešel na kafe, když už nic originálnějšího nevymyslíš. To by mohl být třeba zaskočený, čili lze zvolit i taktiku typu lísteček s kontaktem na sebe, to mu podstrčíš, že jestli bude chtít, ať se ozve. No, anebo napiš do té Arrivy, ať mu dají kontakt na tebe. Anebo můžeš objednat hackera, co se jim naboří do databáze a kontakt ti sežene. 😉

Mirdas

Jeďte s ním až na konečnou a pak jej oslovte dle rad kolegů zde.

Luxx

tohle nemáš šanci u dopravce zjistit.. jediné co mě napadá, je přidat se do autobusových skupin na Facebooku a položit dotaz tam.. např. skupina MILUJU AUTOBUSY má přes 3.000 členů a je tam hodně šoférů z celé ČR a ti se mnohdy znají mezi sebou.. buď osobně nebo jen přes FB… třeba ho někdo bude znát a prozradí ti jméno..

další možnost – viz Jugarova odpověď

ten který je

Za jízdy je oslovovati řidiče zakázáno.;-)

petra.zajico

Já bych ráda, ale co já vím jestli příště pojede. Samozřejmě ho chci oslovit, ale v tom kvantu lidí ?

ReHu

Musíš nastoupit poslední 🙂.
Můžeš se ho třeba optat, jestli jezdí i jinou linku, jak ho práce baví, jestli mu nevadí ten ranní nával apod.
Prostě zapříst hovor a pak uvidíš, jak reaguje.

PizdaProTebe

to je na hovno

petra.zajico

Spíš vystoupit poslední. Když nastupuji, tak jsem ráda, že si sednu a to nenastupuji první. Jezdím až na konečnou a pak čeká 45 minut, než jede Jen vymyslet, jak načít konverzaci, abych ze sebe neudělala slepici