Nikikalu

Jak zjistím jestli na plnou moc skutečně nový majitel přehlásil mnou prodané auto jemu?

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině na registru vozidel.

Další odpovědi
anonym

V odkaze máš formulář, který vyplň a zjistíš, zda nový majitel auto přepsal. Bez nového povinného ručení auto přepsat nelze!!!

Zdroj: http://www.bez­pojisteni.cz/o­verte-si-zda-ma-vase-motorove-vozidlo-sjednano-povinne-ruceni

cukrar

Barbakan se mýlí, to nelze zjistit zde. Jedině jak správně píšou Drap a major.
Nikikalu, velice bych se divil, kdyby to šel dobrovolně přehlásit. Byl jste v techničáku uveden jako vlastník, nebo vozidlo na Vás odhlášeno?

Doplňuji:
Omylem jsem povýšil kapitána na majora. Pokud se Vás to dotklo, velice se omlouvám. Nebyl to zlý úmysl.