hubickova

Jak zjistím,jestli mi půjde koupit jízdenka na MHD v Praze pomocí sms?

Musím mít staženou nějakou aplikaci v mobilu?Mám Vodafone operátora

Nejlepší odpověď
gecco

Nemusíš mít žádnou aplikaci – prostě jen napíšeš SMS – DPT24 (jízdenka na 30 minut), DPT32 (jízdenka na 90 minut) a odešleš ji na číslo 90206…
To je celé.

Další odpovědi
anonym

Doplňuji gecco, když tu zprávu odešleš, během několika vteřin ti přijde zpráva zpátky. A ta se ukazuje revizirovi:)

ivzez

SMS jízdenku lze koupit z jakéhokoliv mobilu (i z těch nejstarších „hloupých“), služba využívá SMSky, není potřebná žádná aplikace. Jedinou podmínkou je mít dostatečně nabitý mobil, aby se v průběhu jízdy nevybil (pak by nešlo revizorovi předložit platnou jízdenku).

Pepa25

Doplňuji předchozí odpovědi: Je pouze nutnost mít možnost posílat prémiové (placené) SMS – občas si to někdo nechává zablokovat …