ponovotny

jak zjistím jestli mám 32 nebo 64 bit systém? dík

Nejlepší odpověď
briketka10

najeďte na Start – ovládací panely – systém
a hned by se mělo objevit o jaký se jedná
jestli 32, nebo 64..
já mám OS Vista 32..

Další odpovědi
mosoj

Klepni na tento počítač.
Klepni na Systém C

Pokud máš v této složce jenom složku „Program files“ máš 32 bit systém.
Pokud tam máš Program files a Program files (x86) máš 64 bit systém.

Doplňuji:
Platí pro W 7. Ostatní nevím.

Awe

Jestli-že se jedná o win7 tak ve vlastnosti „Tento počítač“.Eventuálně by to mělo jít i u jiných OS ale bohužel nějaký pátek používám pouze win7…Snad ti to pomohlo
Doplňuji:
Jinak…Pokud sis OS nechal instalovat třeba v servisu a nedělal sis to ty sám (jinak by si věděl jaký máš OS) Tak 64bitové verze se dávají na počítače co mají 4 Gb RAM a více…Pokud máš teda třeba 2gb RAM tak bych to viděl na 32bitovou verzi

cochee

Doplním Awe, takto poznáš Win 7 a Vista. Win 8 neznám a Win XP – pokud je v češtině, je to zcela určitě 32bit (64bit XP nevyšly v české verzi).