Avatar uživatele
salsa verde

Jak zjistím jaký typ navigace mám?

Krabku už od toho nemám a na té samotné navigaci to napsané není…nebo je? kde to najdu?
Doplňuji:
Je to zn. Navigon. Problém taky je že ji nemůžu zapnout jelikož se mi rozbila nabíječka. Tak mně napadá – je lepší koupit novou nebo hledat někde jestli někdo neprodá nějakou použitou? A jak je to s aktualizací map, dá se to někde stáhnout zdarma, nebo je to jen za peníze? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, briketka10 před 4279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ar

Jestli opravdu není navrchu navigace nkde napsáno tak se to nejspíš seškrábalo.
Garmin to má vlevo dole, Tom Tom dole uprostřed stejně jako Mio.
Jinak by to mělo jit nalézt po zapnutí navigace v menu. Mělo by tam být info o systému.
Doplňuji:
Když jsem před roky řešil jakou navigaci tak jsem měl možnost si vypůjčit Garmin, Tom Tom, Mio i Navigon. Nic ve zlém, ale ten Navigon na tom byl nehůř. Nejlépe chodil Garmin. Tak jsem šel do Garmina. Používám Nuvi 660 FM. Je pradva , že za aktualizaci se platí cca 700Kč, ale není vůbec potřeba kupovat každý rok. Tolik změn tam zase není. Life Time se nechá i dokoupit. Jen je potřeba se rozhodnout jestli ČR a nebo Evropy. Výhoda u Garminu je že má adresy popisné a navigace člověka dovede ažpřed barák a to i v malé vesničce. Takže za mě hlasuji pro Garmin a klidně koupit i staší, hlavně si dát pozor jaké jsou k tomu mapy.
Je potřeba aby tam byl City Navgátor Europe NT (2010 a novější)
Atlas Czech 2010 NT a novější
Adresy ČR v1. lepší by byla 2

Upravil/a: Ar

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

jestli ti pomůže toto stáhnutí :
http://www.navigace-navigon.cz/ke-stazeni/
Doplňuji:
stažení je zdarma..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Není štítek v bateriovém prostoru ? Nebo to není vdiitelné jen když to nějak nakloníš ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Navigon to má označený na štítku -na hraně dole(např.40 easy nebo 22×x atd).Nebo napište co máte na tom štítku napsaného).Jinak dobíjecí kabel se dá dokoupit a nabíjet to můžete taky přes USB kabel do PC který jste určitě měla v balení(dá se dokoupit).Jinak ta aktualizace map zdarma na uložto.cz-zkoušel jsem to a nějak se nepovedlo,pak mi přístroj začal blbnout..Ty orig.aktualizace stojí cca 2.ooo,– to se vyplatí koupit nový Navigon.Koupil jsem 40easy -ČR,Německo atd…(s 2 letou aktualizací map v ceně) za 2.ooo,–

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nedá se takto odpovědět. Je třeba vědět jakou m,áte mapu(y) v navigaci a na kolik přijde aktualizace.
Mimo navigací Garmin Lifetime se za aktualizace platí.

Navigon zde :

http://www.smar­tmaps.cz/aktu­alizace-rozsireni/
Doplňuji:
Pokud máš navigaci připúojenou v autě tak se ti nabie též. Většinou to jso Usb nabíječky které se dají sehnat i za 75 Kč.

Co se týká Garminu. Zde si můžeš vybrat. Vybírej provedení LIfetime a podle mapy kterou budeš potřebovat.

http://www.gar­min.cz/produk­ty/auto-moto/lifetime-serie-auto-moto/?from=27

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Ar : to by mě zajímalo-a v čem byl Navigon nejhorší?Já mám zkušenosti zcela opačný.Jedinou nevýhodou navigonu(starší verze)že nabíhá pomalu po zapnutí,ale to je vše.Co se týče map ,tak jsou výborné,příjemný a netrhavý hlas,grafika i u levných verzí předčí konkurenci,max. povolenou rychlost na dané komunikaci vidíte přímo na obrazovce a nemusí se kamsi překlikávat jako u Garmina.V balení je vše potřebné-oproti Garminu,navíc garmin má primitivní grafiku (bráno ve stejné cenové relaci s Navigonem). Používal jsem jak TomTom,Garmin.Teď mám svý 2 Navigony-a neměnil bych.

před 4276 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek