jak zjistím jak velkou mám grafickou kartu v pc?

jsem na to antitalen a potřebovala bych jak zjistím její velikost a jestli se dá koupit větší,děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

Klikněte pravým na plochu a tam by ste měla vidět název vaší grafiky,tak na to klikněte,ať se to rozbalí a uvidíte detaily.

Další odpovědi
hanulka11

http://sketchup­.google.com/sup­port/bin/answer­.py?hl=cs&answer=36253

mosoj

Prosím o objasnění. Na co má vliv velikost grafické karty ? Já nemám žádnou.
Teda mám, ale integrovanou v základní desce.

Mousinek

Já bych oddělala kryt a podívala se dovnitř jak je velká :)