vvaasseekk

Jak zjistím IP adresy těch PC co jsou připojení na našem routeru ?

Odpovědi
casey

Mam router asus a tyhle informace mam pod zalozkou Status&Log-DHCP Leases. Je tam informace o pridelene ip, casu, kdy byla pridelena atd. Ale nepises jaky router mas.

Vojtěch

Na routeru D-Link 524 je seznam dynamicky přidělených adres v menu Home->DHCP. Pokud si ale někdo nastavil statickou IP adresu, tak v tomto seznamu nebude. Ale dá se ale najít v menu Status->Active sessions, pokud tahá data z Internetu.

Michal Kole

Centrum síťových připojení > Připojení k Místní síti > Podrobnosti