Thor841

Jak zjistím informace o firmě?

Dobrý den všem,

prosím o radu. Jistá firma mě chce příjmout do pracovního poměru, ale v dnešní době, j rozumné být obezřetný. Proto bych se chtěl zeptat, jak zjistím, zda firma není v krach, insolvenci, zda platí včas a zda li vůbec a ostatní věci.
Děkuji za radu

Odpovědi
www

Jednoduše to zjistíš na netu tak, že dáš do vyhledávače její název, případně IČO. Pak se jen proklikáváš na vše ostatní okolo firmy včetně zkušeností jiných. Navíc existuje registr dlužníků ap.
Zkušenost

ivana525

Google a obchodní rejstřík