smoulinkaq

jAK ZJISTIM HESLO OD MEHO E-MAILU KDYŽ SEM ZAPOMĚLÁ SVÉ PŘIHLAŠOVACI UDAJE I OVĚŘOVACI e-MAIL? TO UŽ ASI NEZJISTIM ŽE?

Nejlepší odpověď
beer

Například Seznam má pro tyto účely tzv. kontrolní otázky a podobně to mívají i ostatní schránky. Pokud ale konrolní otázky při registraci nevyplnilas nebo zapomělas, bude jednoušší zřídit email nový.

Další odpovědi
ladaadal

Kdysi jsem to taky zapoměl, stačilo zavolat na seznam (už si nepamatuju kde jsem vzal číslo, ale určitě někde na jejich stránkách v podpře…) a po několika kontrolních otázkách mi ho zdělili, ale měl jsem tam vyplněnu i adresu nebo rok narození, takže bylo jak ověřovat.