huxa

Jak zjistím heslo k e-mailu přes cookies v chromu?

Mám e-mail od seznamu a zapomněl jsem na něj heslo, stále jej mám ale uložené v počítači, nicméně budu přeinstalovávat systém a potřebuji to heslo zjistit, kde jej najdu?

Nejlepší odpověď
anonym

Zde je potřeba kliknout na ikonku s klíčem, pak vyberte Možnosti , přepněte na kartu Osobní údaje – a tady už jen stačí zrakem i myší sjet zhruba do středu karty a máte před sebou tlačítko Zobrazit uložená hesla.
http://www.ra­dirna.cz/inter­net/zobrazeni-ulozene-heslo-prohlizec.html