Jak zjistím do jaké školy mohu nosit notebook?

Pudu na střední školu a určitě by nebylo od věci vědět které školy v jihomoravském kraji dovolují mít v hodině notebook na poznámky.
Samozřejmě pokud nejste z jihomoravského kraje stačí napsat kde si myslíte, že najdu povolení nebo doporučení mít notebook, na stránkách školy.

Nejlepší odpověď
Drap

Zeptat se na konkrétní škole. třeba telefonicky.

Další odpovědi
zzzzz

Já myslím, že dnes už je to povoleno na každé škole. Klade se důraz na to, aby si každý zvolil sám techniku učení. Samozřejmě na písemky jde noťas do tašky.