Dodopolasek

Jak zjistím čí je např. tento pozemek?

http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/Zo­brazObjekt.as­px?&typ=parce­la&id=719115808

Nejlepší odpověď
anonym

Vždyť to tam máte jasně uvedo. Jedná se o „parcelu katastru nemovitostí“ a katastr v tomto případě zastupuje stát, čili Českou republiku.
Máte-li o tuto parcelu zájem, tak není nic jednoduššího, než se objednat u právníka KN a přímo s ním probrat možnosti pronájmu.

Další odpovědi
honza19hk

zdá se že „ničí“, nemá napsaného majitele.On něčí samozřejmě je,ale bu´d je to chyba systému nebo majitel není napsaný.Podle KN je ve správě zemedělského půdního fondu,takže je velká pravděpodobnost že patří státu.