Simona468

Jak zjisti kde někdo bydlí?

Nejlepší odpověď
klumprt

Jediné, co lze snadno a zadarmo zjistit, kdo je vlastníkem určitého domu, bytu nebo družstevního podílu. Na http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/. Potíž je v tom, že dost často není vlastník zároveň obyvatelem domu nebo bytu.
A dále, i kdyby se vám podařilo zjistit něčí trvalé bydliště, neznamená to, že ten člověk tam skutečně bydlí. A spousta lidí má trvalé bydliště na městském úřadu a bydlí po všech čertech.

Další odpovědi
anonym

Viz minulá tvá otázka:
Nejsnazší (a legální!) je – zeptat se dotyčného…
😉

Quimby

Zeptat se daného člověka.
Žádná věřejná databáze není, bylo by to proti ochraně soukromí a osobních údajů.