Lolla

Jak získat zpět jeho důvěru??

Byla jsem s přítelem tři čtvrtě roku..v tý době jsem mu snad ani jednou nezalhala – neměla jsem důvod…až jednou, mi něco vyklouzlo z úst když jsem se bavila s kamarádkou, a čirou náhodou to slyšel i přítel…v tu dobu nic neřekl, ale o pár dnů později se mě na to zeptal znova. Nemohla jsem mu říci pravdu, tak jsem zalhala (sice drobná lež, ale lež)…výsledek? Rozchod…později z něj vypadlo, že nejde až tak o to, že jsem mu zalhala, ale o to jak jsem jsem se zachovala, a že už mi nemůže věřit…samozřejmě jsem se mu omluvila a řekla, že mě to mrzí. A on na to odvětil, že mě miluje, že mě nechce ztratit, ale chodit se mnou nemůže…na druhou stranu teď se mnou tráví neustále volný čas..píše mi každý den. A já teď ani nevím co si o tom myslet, a jak mu dokázat, že mi může opět věřit…

Nejlepší odpověď
Lenjička

Sám neví, co chce. Chová se jako malej… Podle mě jen zkouší co všechno pro něj uděláš, jak moc tě má omotanou kolem prstu.
Na takovýho se vykašli, to není opravdová láska, to je využívání.
Vyprdni se na něj, jinej chlap by ti takový scény nedělal a měl by tě rád doopravdy.

Další odpovědi
pokazdejinak

záleží na tom, čeho se ta lež týkala… ale stejně, kvůli jedné lži jste zklamala jeho důvěru?! to vám tedy moc nedůvěřuje. proboha, to máte představu, že mu vždycky všechno řeknete?! nemám na mysli nějaké zásadní věci, ale věřte mi, chlap nemusí vědět všechno
a opatrně, takhle může nenápadně pomalu startovat i domácí násilí – to VY jste zklamala, ON vám možná odpustí a pak vás bude pěkně deptat… doufám, že k tomu nedojde, ale zbystřete

quentos

chlapů po světě běhá … žádnej za takovýhle zamejšlení ani trápení nestojí.

gnosis

no z tohohle povidani se mi tvuj vyvoleny jevi, s prominutim, jako blb:) podle me se tak chova schvalne, abys zpytovala svedomi a porad za nim lezla. to clovek ktery te „miluje“ nedela. naprosty souhlas s lenickou. nedokazu si predstavit, co by mi musela ma slecna provest, abych ji takhle nutil citit se provinile. cim driv ho kopnes do zadku, tim lip.

iki

prosla jsem necim podobnym. Po pul roce zpytovani a pracovani na ziskani jeho duvery zpet, jsem zjistila ze uz ma rok vztah z jinou slecnou. Ted po letech se mi deje neco podobneho. Takze dekuji za otazku i odpovedi vsech, protoze diskuze je prinosna :).

Hlada

To chce čas.

Sea

Ahoj, také jsem zažila něco podobného..ze začátku to vypadalo, že chyby dělám jen já a on je vlastně ten, co mi odpouští. Pak se to zvrtlo na citové vydírání, byl tam i rozchod-on se rozešel se mnou, trvalo to týden a pak se přišel zeptat, zda mi chyběl…dospělo to k závěru, že jsem potkala někoho jiného a rozešla se s tímhle „vyděračem“ sama. Jedno je jistý- takový chlap za to nestojí. Hledej si někoho lepšího

AndreiRanger

Na jednu stranu chápu, na druhou stranu kdyby si lidi měli řikat furt jen pravdu, už bychom vyhynuli…:-D

Záleží jen na tobě, osobně bych přešel do útoku jinak si s tebou může dělat co chce deset let a nemusí z toho nic být, jen se budeš trápit..:-(