Anonym01

Jak získat zpátky její srdce?

Zdravím všechny,
mám takový problém. S přítelkyní jsem byl dá se říct 5 měsíců a byla to holka pro život, naprosto jsme si rozuměli a každý víkend se scházeli. Byl to vztah na dálku a vše klapalo dobře. Pak se semnou rozešla semnou kvůli žárlivosti a nabourání do soukromí. Do dnes toho lituju, co jsem udělal a vrátil bych vše z5 nejradši, jenže to semnou rázně ukončila, že mě nechce už ani vidět. V několika smskách jsem se ji omlouval, dal jsem ji to několikrát najevo, jak mi chybí atd. a nereagovala. Tak jsem se rozhodl, že po pár dnech za ní vyrazím do rodného bydliště a překvapím ji čokoládovým srdcem a s dopisem na tom, jak mě to moc mrzí.

Doma jsem ji nezastihl a tak to převzala její matka, která ji to potom předala. Hodina potom, co jsem jel vlakem domů mi od mí přišla nečekaně smska, že jen „děkuje“, nic víc. Je to už tejden, co se rozešla a furt to bolí. Lidi se mění a druhá šance by dostávat měla a už nevím, co víc proto udělat. Já už bych se teď zachoval úplně jinak, jen kdyby mi dala šanci. Říká se, že čas je lék a když ji budu ignorovat, třeba na to přijde sama, že udělala taky chybu a dáme to možná dohromady, ale také ji můžu ztratit. Toho se bojím. Co jsem takhle se dozvěděl z druhých stran, tak to semnou úplně ukončila, ale dozvídám se i to, že ji to jedno úplně není, ale prostě už neví, co má dělat. Prý vztah semnou stál za to, ale nemůže přenýst přes srdce ten konec, co se pak událo před koncem toho vztahu (bylo zde zmíněno už).

Já ji chtěl dát jen tu naději, že já jsem ten pravej, ale nevím jak ji přesvědčit a ztratit ji nechci. Každý někdy uděláme chyby, ale mělo by se odpouštět. Mě problém vážně nedělá sehnat si jinou holku a začít nějakej vztah, ale nebude to už ono, protože k té bejvalé pořád něco cítím a už jinou prostě ani nechci. Měl jsem hodně holek, tak vím, co od života chci. Sejít se semnou nechce a na zprávy nereaguje, takže nezbývá už nic jiného, než čekat a doufat nebo už vážně nevím. Nechci nic zvorat a tak se raději ptám na váš názor. Jsem typ člověka, co nevzdává boj a bojuje do úplnýho konce.
Doplňuji:
Za veškerý názor, Děkuji.

Nejlepší odpověď
manon

Je těžké plést se někomu do soukromí. Jen vy dva víte jak to bylo a jen vy dva to můžete dát dohromady, když oba budete chtít. Hodně štěstí.

Další odpovědi
venkovan

Je lehké ztratit důvěru, ale těžké ji obnovit. Mám za to, že moc šancí nemáš, protože jsi zřejmě vstoupil do 13. komnaty svého děvčete. A tam se prostě neleze.
Jestli ti to promine je zcela na ní. Pokud píšeš, že jsi i žárlil – v dnešní době to holky dost nesnáší – vlastně jsi jí žárlivostí prokazoval, že jí nevěříš. Zřejmě tě zná a hodně zvažuje, zda ti věřit či ne, že se změníš.
Ber to tak, že šikovná děvčata mají také mnoho nabídek a mohou si vybírat. Tak třeba si dá teď chvíli pokoj a zkusí, až se trochu srovná, jiný – nový vztah.
Není na tom nic neobvyklého.
Zajímavé je, že si svého partnera začneme vážit, až když nám řekne, že končí. Do té doby nehceme reagovat na žádná jemná varování.
Nic si z toho nedělej – život je vlastně jenom škola. A podobné příhody se dějí mnohým z nás. Prostě – příště se víc kroť.

tanyny

musíš vydržet a dokázat jí, že si druhou šanci zasloužíš

anonym

Asi tě zklamu, ale vidím to tak, že když si za ni jel tak byla s někým jiným, toto byla pouze záminka aby ti nemusela dát kopačky a hledat nějakou blbou výmluvu.
Takže to vidím tak, že si našla někoho jiného.

Damiana

Buď jsi provedl něco opravdu šíleného, co nepřenese přes srdce a co se odpustit nedá nebo je to tak, jak píše Klubru. Jestli ale odmítá veškerou komunikaci a nechce se s tebou sejít – můžeš se přece ty objevit někde „nečekaně“. Ne ji přímo šmírovat – ostatně, za to tě přece nesnáší, ale jen být tam. A zkusit s ní navázat alespoň řeč. Je to ale příliš čerstvé a ona je na tebe evidetně ještě dost naštvaná. Pošli jí SMS, že ti chybí a že na ni čekáš. Nezbývá ti, než to nechat na ní – jestli to nechceš úplně dorazit. Nutit ji do toho, aby tě měla ráda – to nefunguje ani v pohádce.

bolak

V tom co píšeš cejtím hluchý místa :) něco, co nám tu nechceš sdělit, ale na to máš právo. Zkus se zaregistrovat na jiné poradně, položit obobný dotaz ale dej do toho trochu víc emocí, zahraj jí na city, jak moc ti chybí, že je to ta pravá, že si život bez ní nedokážeš představit, blablabla.. no znáš to. Pak pozvi na návštěvu nějakou její dobrou kamarádku nebo největší drubnu kterou znáš a jako náhodou nech tu stránku se svojí otázkou otevřenou tak aby ji ta osoba viděla. Ta to pak vynese ven, ke tvojí bejvalé a možná že jí to nějak obměkčí a že se nakonec smiluje.

Ale jak říkám, na té otázce mi něco nesedí, určitě by bylo zajímavé poslechnout si příběh druhé strany :)

dudu

V Rakousku jde právě do dražby docela zajímavý diamant. Jeho koupě a darování by možná u dotyčné vyvolalo dojem, že Vám opět zpřístupní nejen srdce!

pizlicka

shodil ses v jejich ocich tim,zes svou zarlivost neukočíroval a vlezl do soukromí,abys zjistil,zda nekoho ma?to je urazejici,poni­zujici a hlavne dukaz-podle sebe,soudim tebe.