Jak získat zdarma steam hru ?

Chci se zeptat , nevíte nějaké kody či něco .. co by mi dalo na stam zdarma hru/y ? Nebo jestly někdo nezná stránku kde za hraní her dostanu hru .. něco jako tremor games…

Nejlepší odpověď

Tady https://www.hum­blebundle.com/sto­re kdyz napises svuj email tak ti na nej zaslou Tropico 3.
Na gmail lidem nechodi emaily tak zkus jinej mail kdyztak.

Další odpovědi
Quimby

Žádný hack nebo univerzální kod neexistuje a většina stránek, která za hraní nabízí hru, je podvod, který chce nutit lidi koukat/klikat na reklamu.