Jak získat vysokoškolský titul… ?

Existuje bezplatný program kam bych zadal parametry a dostal bych titul z UK? Škola mě baví. Děkuji

Nejlepší odpověď
Lucijej

Před několika lety takový prográmek koloval po facebooku, kde sis mohl vybrat jakoukoliv fakultu i titul, ale obávám se, že takto získaný diplom měl platnost pouze v rozhraní fb :o)

Ale jestli chceš mít dplom, který by byl platný kdekoliv, tak zbývá jediné – nastoupit na VŠ a učit se a učit…

Další odpovědi
quentos

bezplatný program existuje: studijní programy bývají povětšinou bezplatné, stačí si vybrat.

anonym

Samozřejmě, že existuje možnost získat vysokoškolský titul z UK. Vystuduj některou z jejích fakult a bude to v pohodě. Tím spíše, když tu píšeš, že Tě škola baví. Prosím – rádo se stalo.

majkyy

No co je toto za otázku… to je síla:-)