honzaw

Jak získat v The sims 3 ovoce života?

Odpovědi
Ella

  • Najdete kdekoli v Sunset Valley i v Riverview když budete hledat semínka
  • Je to Neznámé neobyčejné semínko nebo Neznámé zvláštní semínko a nebo Neznámé vzácné semínko
  • Musíte mít velmi dobrou úroveň zahradničení abyste to mohli zasadit (úrověň 5 nebo úroveň 7) to je podle toho co sázíte a pokud je semínko neznámé tak to vlasně nevíte…
  • Po dobrém starání o zahradu můžete sklízet a možná budete mít to štěstí že to bude ovoce života..
  • Dobrá věc při hledání semínek je v odměnách celoživotního štěstí „Pomocník sběratele“ za 40000 celoživotního štěstí – objeví se v inventáři takový červený motýl a po kliknutí na něj se objeví interakce kde si vyberete co chcete hledat.. Bohužel ani ten vám nepoví, které semínko je které…

Zdroj: http://thesims123-ivik.blog.cz/0912/o­voce-zivota-a-smrtak