Jak získat stránku z cache prohlížeče?

Potřebuji získat starší, již vymazaný inzerát, na který mám odkaz v historii. Poradí někdo? :)

Odpovědi
bolak

To že na něj máš odkaz v historii ještě neznamená že máš uloženou celou stránku někde na disku a i kdyby, tak pochybuju že to z něch podivnejch souborů nějak vytáhneš.

Spíš bych zkusil google. Jestli si pamatuješ nějakou frázi z inzerátu, tak ji napiš do googlu v uvozovkách a mrkni se jestli ti vyjede nějakej odkaz. I kdyby byl ten inzerát už samazanej, tak pořád může bejt uloženej v google archivu.

Pak existujou stránky jako Webarchive, pomocí kterejch můžeš „cestovat v čase“. > http://archive­.org/web/web.php Zadáš www adresu, datum ze kterýho to chceš a pokud ta stránka byla v tý době zálohovaná, tak ti ji to najde.

No a poslední možnost, pokud byl ten inzerát na nějakým inzertním servru, tak kontaktovat admina, a požádat ho, jestli by ti ho zpětně nevyhledal.

baghira

A jaký máš prohlížeč?

Internet Explorer:
C:\Documents and Settings\[Your User Name]\Local Settings\Temporary Internet Files

Firefox: napiš do adresního řádku about:cache

Chrome: stáhni si utilitu „Chrome Cache View“