benbix

Jak ziskat pritelkyni zpatky po mych chybach?

Rozesla se semnou pritelkyne, protoze jsem rekl o nasich soukromych problemech nejakym kamosum a ti to roznesli vsude. Neveri mi, protoze jsem podle ni nezodpovedny. Opakovane jsem udelal neco, za co me uz parkrat karala :( Je nejaka sance to napravit? Jaka?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Zda vám na ni opravdu záleží, vykašlete se na ty kámoše, neboť pravý přátelé by toto nikdy neudělali.
S přítelkyni si sedněte a pohovořte co vzájemně od sebe očekáváte a pak se uvidí zda to má význam ve vstahu pokračovat.

Jen na doplnění s tímto mám také zkušenosti a vlastně nejen já, ovšem s tím rozdílem že to jsou právě ženy které si vše mezi sebou řeknou, velice mírně řečeno.

Další odpovědi
anonym

Pouč se z minulých chyb – a najdi si novou…
😉
´Látat´ minulý vztah není snadné a – obvykle, ani rozumné.

NikkiHeat

Zeptej se jí na to. A zařiď se podle toho co ti řekne. A najdi si nové kámoše…

benbix

Dnes kdyz jsem se vratil domu, tak jsem uvidel pred dverma krabici s mymi vecmi..zabalila uplne vse. Vse nase vzpominky :(
Pritom to vypada, ze ty vsechny veci ani nerekli moji kamaradi, ale jeji nejlepsi kamoska. Tak ted nevim, jake jsou/nejsou jeste moznosti? Ignoruje me..