jak ziskat pristup do e-mailu na seznamu kdyz jsem zapomel heslo?

nekolikrat jsem zkousel vyplnit vse pro ziskani meho hesla,nikdy mi na kontaktni mail nic neprislo..ten samy mail mam i na facebooku kdyz se prihlasuju,tam se prihlasit muzu,nejde se treba prihlasit prez facebook?to je asi blbost,uz fakt nevim takze budu moc vdecny kdyz mi nekdo prosim poradite.diky moc

Nejlepší odpověď
niemand

Kontaktujte helpdesk serveru. Pravděpodobně po Vás budou chtít nějaké identifikační znaky, jako např nejčastější mailová adresa, Vaše osobní nastavení atp.
hezký den