mosoj

Jak získat peníze na pořízení bytu nebo rodinného domku ?

Znáte nějaký výhodnější úvěr pro pořízení bytu nebo výstavbu rodinného domku než stavební spoření?
Jak mají mladé rodiny získat bydlení když půjde stavební spoření do háje ?
Toto je bytová politika naší nové vlády zahnat mladé rodiny pod most ?? Ano šetřit se musí, ale bez lidí není stát !!! A ta státní podpora je úplné minimum co zatím stát
na bydlení dává !! Jinak o ničem nevím . Vy ano ?
Doplňuji:
Proč ze všech co navštěvují tento server jsou jenom tří, kteří přejí mladým lidem ( a vůbec všem lidem) bydlení.
Co za tím je , lhostejnost nebo dokonce závist, ale co se závidí ?

Nejlepší odpověď
anonym

je mi těch mladých líto,pokud nemají rodiče s tučným kontem tak mají smůlu a nepomůže jim nikdo,a bude to horší a horší,pak se vláda diví,že klesá porodnost,mladí do manželství nespěchají,vždyt sotva dospějí nezbyde jim nic jiného než se na celý život zadlužit

Další odpovědi
BIGFOOT

mosoji,musíš vykrást banku,protože v tomto státě to dělali a dělají naši politici i když tak aby to nebylo vidět.BIGFOOT

martina1

myslím,že nejvýhodnější je opravdu překlenovací úvěr ze stavebního spoření.Ikdyž aktuální úroky už nesleduji.Před čtařmi roky to byla nejlevnější varianta.Máme 4.9% úrok na překlenovacím úvěru a 3,5% ze stavebního úvěru.Výhodou je,že můžete kdykoli úvěr splatit a každý měsíc můžete na dospořování poslat peněz kolik máte nazbyt a tím se rychleji překlenováku zbavit.V dnešní době je těžké začít fungovat jako rodina,ale zároveň si nedokážu představit,že mi někdo sice byt přidělí,ale tam,kde bych bydlet nikdy nechtěla,jak to znám z vyprávění lidí co zažili plně komunismus.Vše má své pro a proti.Je složité soudit dnešní dobu.Lidi sice ječí,že není práce a pak tady u nás nemohou sehnat pokojské a kuchaře,protože spousta lidí za minimální mzdu ani necstane z postele a radši je na pracáku.Nejsou to všichni-chraň Bůh.Taky hodně mladých neumí šetřit.Vidím to od kamarádek.děti musí mít kdelajou blbost,o mobilech a počítačích nemluvím,pak chodí a nadávají,že nemají na elektriku a nájem.Co je závist vím moc dobře.Máme postavený malý domek a všechny peníze tvrdě splácíme.Jen lidi ve vesnici si myslí,že jsme zazobaní a manžel má nekutečně velkou výplatu.Vše je o tom,přemýšlet a šetřit.

Gwen

Jak získat peníze, to nevím. Mě by spíš zajímalo, jak se dá spočítat, kolik lidí tady na serveru přeje mladým a kolik ne? Poradíte mi, jak se dá spočítat, kolik lidí tady na serveru má rádo sport a kolik vážnou hudbu?
A proč mluvíte hned o závisti, když rovnou říkáte, že není co závidět? To trošku zavání stihomamem …