Jak získat peníze ?

Prohledala jsem internetový stránky od zhora dolů a nemůžu a nemůžu najít nějakou (práci) :/ :)
Je mi 13 a chci si vydělat peníze… :)
Potřebuji něco co je v okolí Syrovic (bydlím v syrovicích)
Děkuji (nedávám této otázce moc šance :( obávím se že odpověd asi nebude pozitivní)

Nejlepší odpověď
mosoj

Jestli se nepletu tak zaměstnávat děti se nesmí !

Další odpovědi
www

Otázka zde byla již mnohokrát, projdi si odpovědi!

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Jak%20z­%C3%ADskat%20pen%C­3%ADze

kamila44444

Tak jako práci si nikde nenajdeš v tomhle věku, ale můžeš se někde poptat na brigádu. Třeba se optej někde v ulici, jestli nepotřebují s něčím pomoct, nebo pokud ti někdo svěří dítě, tak pohlídat. A je tu i možnost zeptat se v obchodě na roznášení letáků

terry

Ve 13 letech asi těžko.
Ale můžeš se s někým domluvit a za pomoc něco dostat.
Mé známé pomáhají děti a když se něco podaří, dostanou část zisku.