tomáš1998

Jak získat o rok mladší holku s kterou si píšu ale moc se spolu osobně neznáme???

Nejlepší odpověď
anonym

Příjemným chováním, okouzlujícími slůvky a radami, kterých je v šedé liště skutečně hodně.
Tomáši, vážně se začínám obávat, že lidstvo vymře. Nebylo by hezčí zkoušet takové to mladistvé „oťukávání se“ a zjišťování, co se objektu naší touhy opravdu líbí a co ne, než chtít po lidech na internetu radu, jak na to? Musíš stejně postupovat podle vlastního rozumu a podle aktuální situace. Na balení holek žádný patent neexistuje. Každá je totiž jiná a skoro na každou platí něco jiného.
Opakuji už po několikáté: buď sám sebou a spolehni se na vlastní instinkty. Když si dodáš odvahu a oslovíš ji, bude to dobré. Jen se toho neboj.