wolfik

Jak ziskat nejakou holku?

Kde jsou nejake prumerne holky? Vsude jen same nadhery ktery by se semnou v zivote nebavili. Uz me to nebavi stale poslouchat, ze jsem sam a nekoho bych mel mit. Po trech letech hledani stale nic :(

Nejlepší odpověď
quentos

po třech letech? Jestzli Tě to uklidní, já hledám bezvýsledně už 20 let. Unikátní recept neexistuje, protože holky, na něž ony „osvědčené balicí postupy“ fungují, jsou jenom pipiny s IQ tykve, o něž bys, předpokládám, nestál.
Chce to hodit za hlavu a říct si, až to přijde, tak to přijde – není kam spěchat.

Další odpovědi
marci1

Jak ? Neboj, ty nádhery budou střídat jednoho kluka za druhým a budou si vykládat, jaký ti kluci byli nemožní.A Ty máš to štěstí, že jednoho dne potkáš holku, která bude ta pravá pro Tebe. 🙂

zjentek

taky existuje reálná možnost, že muž, žijící se ženou, není sám sebou .. ještě to pořádně dolaď, jsi na dobré cestě ,)

Orange

Všude samé nádherné? Kde to bydlíš? Podle mě je spíš problém v tom, že holky většinou chtějí mnohem více, než by měly mít. Kde jaká průměrná chce namakanýho svalovce s titulem a vlastní vilou.

Sarrow

Asi nejkladenější otázka na internetu…
Průměrná?? Nenávidim kategorizování.

Každej ti řekne, že je to o zdravém sebevědomí, pokud o sobě jen trochu pochybuješ, věř tomu že si to v tobě každá na první pohled přečte…

Sebevědomí získáš se zkušenostmi, takže pokud žádné nemáš, je dobré začít chodit do společnosti a proti zábranám spolupracovat s alkoholem, občas možná dostaneš žihadlo ale i taková zkušenost je dobrá ;)

veronika36

Jéj! nebuď zoufalý a počkej na tu pravou.. Ty holky, které nazýváš nádherené, si to o sobě rozhodně nemyslí (alespoň ne všechny), neváhej a zkus nějakou oslovit, neboj se.. Kukni na http://www.you­tube.com/watch?v=1S5zQZi­pr3k – a hlavně nic z tohoto videa nedělej ;D

wolfik

Sarrow ja o sobe dost pochybuji vim, ze na zadnou skoro nemam.

veronika36 oslovit nejakou to asi ne o vysmech nestojim. Jinak pekne video :))

wolfik

ale je samota je nuda. Beru jakou koliv uz :) Uz ani na penize zadna neleti coz je divne

wolfik

Na dobre ceste? Tomu asi nejde verit v 25 letech a zadna holka
Teda vsude kde mrknu na seznamkach abych byl presnejsi.