Avatar uživatele
stanislav128

Jak ziskat maturitu?Mám již 40 let.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, fablen, suaeda před 4474 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Věkové omezení platí jen pro denní studium. Máte-li chuť, začněte. Podívejte se, které školy studium při zaměstnání otvírají. Také záleží na oboru, dostupnosti školy apod. Předpokladem pro přijetí je ukončená ZŠ a přijímací zkoušky z češtiny a matematiky.
Drape, poznámka. V Olomouckém kraji jen jediná škola má studium při zaměstnání v ekonomickém oboru. Zájemců je málo. To není již jako v minulosti … Na večerním studiu nejméně 10 tříd, na dálkovém studiu 20 tříd …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Koukněte sem:
http://www.skola-profit.cz/
Sejdou se tam žáci od 18 do 60 let v jedné třídě, studuje se dálkově, 3 roky. Platí se školné. Více si ale najděte už sám, jak jsem koukla na jejich web, věci se mění, dala bych Vám zastaralé info.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Dnes téměř všechny střední školy a odborná učiliště otvírají večerní nebo dálkové studia pro získání maturity.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SINGO

Tak jestly jste vystudoval střední školu tak začněte nějaké nastavbové studium…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Můžu se zeptat k čemu vám to bude?Já vám můžu jedno maturitní vysvědčení prodat.Aspoň se hodí k něčemu lepšímu,než na zabalení svačiny.
Ale zvyšování kvalifikace – to vás chválí.Konečně bude na pracáku společnost na úrovni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Harys

Zdravím bylo mi 40let,sem vyučený SOU tříletý,ale bohužel už po vyučení mi nebylo dovoleno udělat jsi maturitu rád bych dálkově ale vůbec nevím co to obnáší
Děkuji za odpověď Milan

Nový příspěvek