stanislav128

Jak ziskat maturitu?Mám již 40 let.

Nejlepší odpověď
annas

Věkové omezení platí jen pro denní studium. Máte-li chuť, začněte. Podívejte se, které školy studium při zaměstnání otvírají. Také záleží na oboru, dostupnosti školy apod. Předpokladem pro přijetí je ukončená ZŠ a přijímací zkoušky z češtiny a matematiky.
Drape, poznámka. V Olomouckém kraji jen jediná škola má studium při zaměstnání v ekonomickém oboru. Zájemců je málo. To není již jako v minulosti … Na večerním studiu nejméně 10 tříd, na dálkovém studiu 20 tříd …

Další odpovědi
Deli

Koukněte sem:
http://www.skola-profit.cz/
Sejdou se tam žáci od 18 do 60 let v jedné třídě, studuje se dálkově, 3 roky. Platí se školné. Více si ale najděte už sám, jak jsem koukla na jejich web, věci se mění, dala bych Vám zastaralé info.

Drap

Dnes téměř všechny střední školy a odborná učiliště otvírají večerní nebo dálkové studia pro získání maturity.

SINGO

Tak jestly jste vystudoval střední školu tak začněte nějaké nastavbové studium…

jendahun

Můžu se zeptat k čemu vám to bude?Já vám můžu jedno maturitní vysvědčení prodat.Aspoň se hodí k něčemu lepšímu,než na zabalení svačiny.
Ale zvyšování kvalifikace – to vás chválí.Konečně bude na pracáku společnost na úrovni.

Harys

Zdravím bylo mi 40let,sem vyučený SOU tříletý,ale bohužel už po vyučení mi nebylo dovoleno udělat jsi maturitu rád bych dálkově ale vůbec nevím co to obnáší
Děkuji za odpověď Milan