Pokročilý

Jak získat licenci na vysílání filmů a seriálů na youtube?

Opět přeji krásný den :)

obracím se na Vás s dotazem, jak je možné získat licenci na vysílání filmů či seriálů na youtube? Hledal jsem po netu a nic přesného jsem nenašel.
Zajímám se především o licenci pro seriál "Primeval" a vůbec nevím, kdo to má na starosti pro náš stát. Pokud bych měl jednat s Británií (odkud seriál pochází), tak bych se moc nedomluvil vzhledem k tomu, že anglicky vůbec neumím. Nalezl jsem stránku www.osa.cz ale na této stránce není nic, co by mi pomohlo.
Za všechny sdílené odkazy i návrhy, jak získat licenci budu rád a předem Vám děkuji :)

LeV

Odpovědi:

Stříbrný

U většiny produktů chráněných autorským právem má tyto práva jeden subjekt ve všech státech a do nich až tyto práva prodává, ovšem osekané a většinou tak, že kupci nemohou dále tyto práva šířit.
Pokud by sis jej chtěl dát na youtube, nedoplatíš se (pokud tedy nejsi miliardář :-) ). TV většinou za možnost vysílat premiéru nějakého filmu platí částky v řádu milionů, za opakování poté zhruba polovičku. Pokud bys jej chtěl učinit volně dostupný s neomezenou možností přehrávání, počítej částky v řádu desítek milionů (a to by muselo být vysílání omezeno pouze pro ČR).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.