kulichmulich

Jak získat jed z pecky broskve?

Dobrý den,
nevíte, jak získat jed z pecky broskve(nebo meruňky,švestky apod.)?
Díkys :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nejdříve navrtáš nebozízkem a pak požádáš nebližního svého Holomajznu, sídlí v Listovém lese, aby ti vymáčkl štávu z té pecky. Musíš ji jímat do polytetrafluo­rethenové lahve přesně ve 3 ráno. Mnoho štestí s Holomajznem, hrozně rád spí.

Další odpovědi
badisko

tak pozuj jablko ne?…jadra taky obsahuji kyanid …ale kolik jader je smrtelna davka nevim musis Googlit ..:D rozhodne se ti to bude ziskavat lepe nez z pecek broskve …
Doplňuji:
jinak pokud chces spachat.. suicide a poradne si umirani prozit ta ti doporucim toto…
Vrani oko ctyrliste ..jedy v nem obsazene jako .. paristyfnin a paridin ti udelaji z poslednich chvil zivota fakt peklo …
A nebo jeste Naprsnik Cerneny …nebo velkokvety ..

to jen tak uvodem…:D…

anonym

Broskve jsou zdravé, jejich pecky nikoli

Asi každý zná sladké osvěžující broskve, plody broskvoně obecné (Persica vulgaris), které s úspěchem pěstujeme i v našich podmínkách. Málokdo ale ví, že semeno (jádro), ukryté ve zdřevnatělé pecce, je jedovaté. Obsahuje totiž kyanogenní glykosidy. A právě při konzumaci jader, která bývají často zaměňována s mandlemi, se uvolňuje kyanovodík. Následkem je pak bolest hlavy, slinění, dušnost a až ztráta vědomí. Proto se při požití semen doporučuje okamžitě vyvolat zvracení a zajistit výplach žaludku.
Doplňuji:
Meruňková jádra nejsou jedovatá
http://bio-pro-zdravi.webnode­.cz/products/me­runkova-jadra-a-b17/

Zdroj: http://www.ire­ceptar.cz/

autacek

Z pecky vyjmeš jádro a z toho vymačkáš olej. A ten pak je…

Wortygen

Někde jsem se dočetl , že by to šlo destilací.

anonym

česílko, to je zvláštní název tý lahve :DD